درحال دریافت اطلاعات...

loading

ساعات کاری : همه روزه به جز ایام تعطیل رسمی ساعت 9 صبح الی 17 عصر | پنجشنبه ها ساعت 9 صبح الی 14

خرید کفش

 

دلايل خريد کفش

خريد کفش يکي از لوازم ضروري هر فرد مي باشد. آيا ميتوان بدون کفش بيرون رفت ؟

امروزه کفش ها و مدل مختلفي از طرح و رنگ ها متنوع توليد ميشود. 

چه کفشي مناسب پا و لباس شماست ؟ قيمت کفش مهم است يا ظاهر و ياکيفيت اون ؟

خوب ما قسط داريم اينجا به اين سوالات پاسخ بديم .

 

 

 

5 ويژگي مهم خريد کفش

کيفيت کفش 

کيفيت رويه کفش

کيفيت زيره کفش

اندازه پاشنه کفش

توليد کننده کفش 

( کفشي که ميخريد ايراني است يا خارجي براي توضيحات بيشتر بر روي خريد کفش ايراني کليک کنيد) 

 

 

 

چگونه يک کفش خوب بخريم ؟

دليل اينکه ميگوييم کفش از کيفيت خوبي برخوردار باشد به خاطر دوام کفش است، کفش که خريداري کرديد اگر از نظر کيفيت و مواد ضعيف باشد باعث مي شود زود خراب شود و نتوانيد ديگر از آن استفاده کنيد و پولي را که بابات آن داده ايد را در واقع دور ريخته ايد.

رويه کفش، اندازه بودن رويه کفش بسيار مهم است اگر کفش شما رويه تنگي داشته باشد باعث ميشود فرم انگشت پاي شما تغيير کند رويه کفش بايد به گونه اي باشد که انگشت پا را کاملا بتوانيد در آن تکان دهيد. از موارد بسيار مهم جنس رويه که به گونه اي طراحي شود هوا در آن گردش داشته باشد.

زيره کفش، اگر زيره کفش مرغوب نباشد سريع از بين ميرود و ساييده ميشود. زيره  کفش بايد داري کمي قوس باشد، اگر جنس زيره مناسب نباشد و جلوي ضربه هاي واره به پا را نگيرد باعث درد هاي شديد در ناحيه پا و کمر مي شويد.

اندازه پاشنه کفش، پاشنه کفش بايد معقول باشد و اندازه استاندارد داشته باشد براي مثال بيشتر خانم ها در خريد کفش به دنبال کفش ها با پاشنه هاي بلند مي باشند در صورتي که پاشنه بلند فقط مناسب مهماني ها مي باشد و آن هم در اندازه معقول بين 4 تا 8 سانت و استفاده بيشتر از آن عوارض دارد و باعث درد در ناحيه کمر و گردن مي شود و امکان پيچ خوردن مچ پا بسيار زياد مي باشد. استفاده مداوم از کفش پاشنه بلند بسيار براي استخوان پا مضر مي باشد.

توليد کننده کفش، مهم است کفشي که ميخريد براي کجا و توليد کدام کشور است، بسياري از کفش ها که وارد کشور مي شوند غير استاندارد بوده و به پا و کمر بسيار آسيب ميزند و عوارض دارد، در صورتي که کفش ايراني بسيار با دوام خوب و مناسب توليد ميشود. براي ديدن نمونه از کفش هاي ايراني بر روي لينک زير کليلک کنيد.

Tantak.ir

 

 

 کفش مناسب با شلوار جين 

يکي از سوال هايي که براي بيشتر افراد پيش مي آيد اين است که با شلوار جين چه کفش بپوشيم ؟ اکثر افراد شلوار جين را با کفش هاي کتاني و کفش هاي غير رسمي مي پوشند، اما شما ميتوانيد کفش هاي رسمي هم با شلوار جين بپوشيد. براي داشتن استايل شيک و مدرن شما ميتوانيد شلوار جين را با کفش رسمي هم بپوشيد اما بايد به نکاتي توجه کنيد.

چند نکته براي پوشيدن شلوار جين با کفش رسمي :

شلوار جين رسمي تري انتخاب کنيد. براي مثال شلوار جين شما پر از پارگي و سنگشور نباشد، خوب معلوم است اگر اين مدل از شلوار را بپوشيد کاملا با کفش رسمي تضاد دارد، جين جذب بپوشيد يا پايين شلوار خود را بالا بزنيد، جوري نباشد شلوارتان کفشتان را بپوشاند.

يک مدل کفشي انتخاب کنيد که خيلي رسمي نباشد و با اين کار ميتوانيد بين رسمي بودن کفش و غير رسمي بودن شلوار جين تعادل ايجاد کنيد.

کاپشن، کت و يا پيراهن را بدون کراوات با دکمه باز بپوشيد و يک جفت کفش رسمي بپوشيد به همراه شلوار جين، پس اگر شما يک شلوار جين را به همراه يک کفش مردانه که خيلي رسمي نباشد و يک کت تک اسپرت بپوشيد ظاهري فوق العاده براي خود درست مي کنيد. و همچنين خانوم هاي ميتوانند همين مدل لباس را با يک مانتو يا پالتو به شکل کت را انتخاب کنند.

براي اطلاع بيشتر از شلوار جين و لباس مناسب آن  کليلک کنيد.