درحال دریافت اطلاعات...

loading

ساعات کاری : همه روزه به جز ایام تعطیل رسمی ساعت 9 صبح الی 17 عصر | پنجشنبه ها ساعت 9 صبح الی 14

کفش کتانی

 

خريد کفش کتاني

کفش هاي کتاني از بهترين و راحتترين نوع کفش هستند و طرفدارهاي زيادي دارد. استفاده کتاني براي انجام کار هاي روزمره، پياده روي، دويدن، ورزش کردن و سر کار رفتن بسيار مناسب است، افراد معمولا زمان زيادي را سر پا هستن و بسياري افراد کار بيرونشان بسيار زياد است و مدت زمان زيادي را بايد با کفش هاي خود سر کنند، چه خوب است که کفش، راحت و مناسب پاي افراد باشد.بهترين انتخاب براي براي پوشيدن کفش راحت کتاني مي باشد. البته کتاني هاي متفاوتي در بازار موجود مي باشد که از نظر جنس و کيفيت بسيار با هم فرق ميکنند و حتي کارايي آن.

 

 

 

مشخصات کتاني مناسب :

1.      کتاني مناسب کتاني مي باشد که در زمان طولاني مدت پا را تحت فشار نگذارد.

2.      هنگام خريد کتاني در نظر داشته باشيد که انگشتان پايتان دچار تغيير نشوند و يا کناره هاي پا تحت فشار نباشند.

3.      کتاني خود از نظر ظاهر و زيبايي انتخاب نکنيد، بلکه از نظر کيفيتي و مانع آسيب ديد پا در برابر گرما، سرما و نا همواري هاي زمين

4.      شرايط خود را هنگام خريد در نظر داشتته باشيد. مثلا افرادي که ديابت دارند بايد خيلي با احتياط کفش مناسب را خريداري کنند. در نهايت با در نظر گرفتن شرايط خودتون کفش را انتخاب کنيد.

5.      در دوران بارداري کتاني را بپوشيد. که به پا شما فشار زيادي وارد نکند مثل کتاني هاي راحت و تختي که جنس و بافت نرمي دارند. در  دوران بارداري معمولا بين نيم تا يک نمره، تغيير سايز خواهيد داشت که با توجه به اين تغيير بايد کفشي مناسب انتخاب کنيد.

6.      اگر کمر درد مکرر داريد، حتما از کتاني هاي طبي استفاده کنيد. زيرا در بسياري از مواقع استفاده کفش نا مناسب دچار کمر درد ميشويد.

7.      اگر اضافه وزن داريد کفش هاي کتاني بپوشيد و از کفش هاي پاشنه بلند استفاده نکنيد زيرا باعث عدم تعادل شما مي شود.

8.      قبل از خريد کتاني حتما آن را چند با تست کنيد و مطمئن شويد کفش پاي شما را اذيت نمي کند و براي پاي شما راحت است.

 

tantak.ir

 

کتاني مخصوص پياده روي :

کتاني پياده روي بايد سبک و نرم باشد که پا در آن  احساس خستگي نکند. زيره و رويه کتاني پياده روي بسيار مهم مي باشد. اگر به صورت حرفه‌اي و مداوم پياده‌روي مي‌کنيد بهتر است کتاني هاي ساقدار را انتخاب کنيد. که در پياده‌روي‌هاي طولاني‌مدت به ساق پايتان آسيبي نرسد. براي اطلاع بيشتر از کفش مخصوص پياده روي اينجا کليک کنيد.

 

 

کتاني مناسب دويدن:

کتاني مناسب براي دويدن بايد اندازه پاهاي شما باشد نه تنگ باشد و نه گشاد به همين دليل در زمان خريد کتاني حتما از اندازه آن مطمئن شود. لازم است براي تست کتاني اگر بند دارد بند آن را ببنديد. پاشنه کفش کتاني بايد کاملا نرم و انعطاف پذير باشد در مواقع دويدن پاي شما را خسته نکند. به طوري که انگشتان پا در حين دويدن بتوانند به راحتي خم شوند و نيازي به فعاليت و کار بيش از حد عضلات ساق پا نباشد. زيره کفش دويدن بسيار مهم است به گونه اي نباشد که شما را ليز بدهد و باعث سر خوردن شما بشود.

 

 

کتاني دخترانه و کتاني پسرانه

بيشتر دختر ها و پسرها طرفدار کتاني هستند و برايشان فرقي نمي کند که بهار است يا تابستان، پاييز است يا زمستان کلا به دنبال پوشيدن کتاني هستن. مدل کتاني پسرانه و دخترانه بيشتر موارد با هم فرقي نداره و تنها فرق آنها در اندازه آنهاست.

کتاني هاي دختره طرح ها و مدل هاي متفاوتي دارد. کتاني هاي دخترانه ساده ، اسپرت، طرح دار، رنگي رنگي ولي انتخاب شما براي خريد کتاني اول بايد جنس و کيفيت کتاني دخترانه باشه و بعد شکل ظاهري آن.

 براي مشاهده کتاني هاي دختره زيبا و مناسب کليلک کنيد.

 

کتاني هاي پسره اغلب به صورت ساده و اسپرت هستند اما در کنار ساده بودن تنوع هاي زيادي دارند. پسرها به دليل پوشيدن مداوم شلوار جين با کتاني راحت تر هستند. براي خواندن مطلب کفش مناسب شلوار جين کليک کنيد.

براي مشاهده کتاني هاي مناسب پسرانه کليک کنيد.